Razpored usposabljanj

Sklop A

Stat. regijaIzvajalecPrijaveTermin usposabljanjaRazpoložljiva mesta
PomurskaDvojezična srednja šola Lendavalucka.bacic@guest.arnes.si16., 17., 30. in 31. 5. 2022 izpeljano
PodravskaŠolski center Ptujbranko.polanec@guest.arnes.si14., 15., 21 in 22. 2. 2022izpeljano
PodravskaŠolski center Ptujbranko.polanec@guest.arnes.si14., 15., 21 in 22.3.2022izpeljano
PodravskaŠolski center Ptujbranko.polanec@guest.arnes.si16., 17., 23. in 24. 3. 2022izpeljano
PodravskaPrometna šola Maribormartina.belsak@vpsmb.eu17., 19., 24. in 31. 5. 2022izpeljano
KoroškaSrednja šola Ravneivanka.stopar@ssravne.simaj 2022prijave
Savinjska Šolski center Celjemateja.jager@sc-celje.si; barbara.prelec@sc-celje.si10., 12., 16. in 19. 3. 2022izpeljano
Savinjska Šolski center Celjemateja.jager@sc-celje.si; barbara.prelec@sc-celje.si11., 12., 15. in 18. 3. 2022prijave
Savinjska Šolski center Celjemateja.jager@sc-celje.si; barbara.prelec@sc-celje.siseptember 2022prijave
Savinjska Šolski center Celjemateja.jager@sc-celje.si; barbara.prelec@sc-celje.siapril 2023prijave
Savinjska Šolski center Velenjemiran.papez@scv.simarec 2022prijave
Savinjska Šolski center Velenjemiran.papez@scv.simaj 2022prijave
Savinjska Šolski center Velenjemiran.papez@scv.siapril 2023 prijave
Jugovzhodna SlovenijaŠolski center Novo mestomarjan.miklic@sc-nm.si4., 7., 10. in 12. 1. 2022izpeljano
Jugovzhodna SlovenijaŠolski center Novo mestomarjan.miklic@sc-nm.si1., 10., 15. in 17. 2. 2022izpeljano
Jugovzhodna SlovenijaŠolski center Novo mestomarjan.miklic@sc-nm.siapril 2023prijave
Primorsko-notranjskaŠolski center Postojnaanton.drobnic@guest.arnes.simaj 2022prijave
OsrednjeslovenskaŠolski center Ljubljanarenata.zajc@sclj.si16., 21., 23. in 28. 2. 2022izpeljano
OsrednjeslovenskaŠolski center Ljubljanarenata.zajc@sclj.si18., 22., 24. 2. in 1. 3. 2022izpeljano
OsrednjeslovenskaŠolski center Ljubljanarenata.zajc@sclj.siapril 2023prijave
OsrednjeslovenskaOZSsuzana.kljun@ozs.si7., 9., 10. in 16. 3. 2022izpeljano
OsrednjeslovenskaOZSsuzana.kljun@ozs.si5., 6., 7. in 15. 9. 2022prijave
OsrednjeslovenskaGZSbarbara.krajnc@cpu.si22. in 26. april, 4. in 12. maj 2022izpeljano
OsrednjeslovenskaGZSbarbara.krajnc@cpu.si2., 4., 6. in 16. 6. 2022prijave
GorenjskaŠolski center Kranjnatasa.kristan@sckr.simaj 2022prijave
GorenjskaŠolski center Kranjnatasa.kristan@sckr.siseptember 2022prijave
GorenjskaŠolski center Škofja Lokaalojzij.kokalj@scsl.si15., 18. 3. in 24. 3., 6. 4. 2022izpeljano
GorenjskaŠolski center Škofja Lokaalojzij.kokalj@scsl.siapril 2023prijave
GorenjskaSrednja šola Jesenicepetra.teraz@guest.arnes.si30., 31., 1. 5. in 14. 6. 2022v teku
GoriškaŠolski center Nova Goricaadrijana.hodak@scng.simarec 2022prijave
GoriškaŠolski center Nova Goricaadrijana.hodak@scng.simaj 2022prijave
GoriškaŠolski center Nova Goricaadrijana.hodak@scng.siapril 2023prijave

Sklop B

Statistična regijaIzvajalecPrijave Termin usposabljanjaRazpoložljiva mesta
PomurskaDvojezična srednja šola Lendavalucka.bacic@guest.arnes.simaj 2022prijave
Podravska Šolski center Ptujbranko.polanec@guest.arnes.sifebruar 2022prijave
Podravska Šolski center Ptujbranko.polanec@guest.arnes.simaj 2022prijave
Podravska Šolski center Ptujbranko.polanec@guest.arnes.siapril 2023prijave
Podravska Prometna šola Mariborgregor.rak@prometna.netmaj 2022prijave
KoroškaSrednja šola Ravneivanka.stopar@ssravne.simaj 2022prijave
Savinjska Šolski center Celjemateja.jager@sc-celje.si; barbara.prelec@sc-celje.si25. 3. 2022izpeljano
Savinjska Šolski center Celjemateja.jager@sc-celje.si; barbara.prelec@sc-celje.si26. 3. 2022izpeljano
Savinjska Šolski center Celjemateja.jager@sc-celje.si; barbara.prelec@sc-celje.siapril 2023prijave
Savinjska Šolski center Velenjemiran.papez@scv.simaj 2022prijave
Savinjska Šolski center Velenjemiran.papez@scv.siapril 2023prijave
Jugovzhodna SlovenijaŠolski center Novo mestomarjan.miklic@sc-nm.simarec 2022prijave
Jugovzhodna SlovenijaŠolski center Novo mestomarjan.miklic@sc-nm.simaj 2022prijave
Jugovzhodna SlovenijaŠolski center Novo mestomarjan.miklic@sc-nm.siapril 2023prijave
Primorsko-notranjskaŠolski center Postojnaanton.drobnic@guest.arnes.simaj 2022prijave
OsrednjeslovenskaŠolski center Ljubljanarenata.zajc@sclj.simarec 2022prijave
OsrednjeslovenskaŠolski center Ljubljanarenata.zajc@sclj.simaj 2022prijave
OsrednjeslovenskaOZSsuzana.kljun@ozs.simaj 2022prijave
OsrednjeslovenskaOZSsuzana.kljun@ozs.siapril 2023prijave
OsrednjeslovenskaGZSbarbara.krajnc@cpu.simarec 2022prijave
OsrednjeslovenskaGZSbarbara.krajnc@cpu.simaj 2022prijave
GorenjskaŠolski center Kranjnatasa.kristan@sckr.simarec 2022prijave
GorenjskaŠolski center Kranjnatasa.kristan@sckr.simaj 2022prijave
GorenjskaŠolski center Škofja Lokaalojzij.kokalj@scsl.simaj 2022prijave
GorenjskaŠolski center Škofja Lokaalojzij.kokalj@scsl.siapril 2023prijave
GorenjskaSrednja šola Jesenicepetra.teraz@guest.arnes.si14. 6. 2022prijave
GoriškaŠolski center Nova Goricaadrijana.hodak@scng.simarec 2022prijave
GoriškaŠolski center Nova Goricaadrijana.hodak@scng.simaj 2022prijave